Rozwiązania - wideokonferencje


MultiPass jest certyfikowanym partnerem Polycom w Polsce, światowego lidera w zakresie zunifikowanych rozwiązań do komunikacji i współdziałania. Wdrażamy i integrujemy rozwiązania wideo z innymi systemami, np. przewodowej i bezprzewodowej transmisji głosu (również telefonii IP)  dajemy możliwość dzielenia się treściami w wysokiej rozdzielczości, Polycom stanowi mądry wybór dla organizacji poszukujących sprawdzonej konkurencyjnej przewagi dla maksymalizacji jakości współdziałania.

Oferujemy pełen wachlarz rozwiązań komunikacyjnych, począwszy od wieloekranowych sal RealPresence®, poprzez typowe pokoje konferencyjne, rozwiązanie osobiste, aż do komunikacji mobilnej dla urządzeń typu smartphone, tablet czy komputer przenośny

Najnowsze rozwiązania Polycom pozwalają na zunifikowaną komunikację i współpracę pomiędzy praktycznie wszystkimi typami użytkowników. Dziś nie ma znaczenia czy jesteś w dużej sali konferencyjnej, w małym biurze, w domu czy w podróży, technologia umożliwi Ci obecność na najważniejszych spotkaniach. Za pomocą systemów do zdalnej współpracy możesz odbyć wiele takich spotkań w ciągu jednego dnia z osobami z całego świata, nie ruszając się ze swojego środowiska.

Na tej stronie umieściliśmy kilka linków do filmów pokazujących czego można oczekiwać od nowoczesnych systemów do komunikacji wizualnej i współpracy grupowej. Chętnie zademonstrujemy Państwu działanie tych systemów na żywo, oferujemy również możliwość przetestowania rozwiązań we własnych środowiskach. Jeżeli jestescie Państwo zainteresowani zapoznaniem się z możliwościami rozwiązań które oferujemy lub przetestowania ich, prosimy o kontakt z naszą firmą.


 

Najnowsze rewolucyjne rozwiązania Polycom, umożliwiające połączenie praktycznie dowolnej ilości użytkowników z dowolnych platform (po angielsku)


Polycom Goes Mobile - rozwiązania mobilne na tablety i smartphony


Polycom Immersive Telepresence Overview - ogólna informacja o rozwiązaniach typu Immersive Telepresence


Polycom UC Board - interaktywna tablica dostępna dla wszystkich zdalnych użytkowników.

Zobacz jak można nanoić notaki, robić wykresy, zaznaczać wżne miejsca na treści, którą przesyłamy. Odbiór z dowolnego terminala wideokonferencyjnego lub aplikacji


Polycom EagleEye Director - rewolucyjne rozwiązanie polegające na śledzeniu i kadrowaniu twarzy osoby zabierającej głos. Nigdy więcej nie będziesz musiał używać pilota zdalnego sterowania, aby w dużej sali przybliżyć obraz osoby zabierającej głos. System zrobi to automatycznie, bez potrzeby ingerencji człowieka.

UA-35794541-1